ceturtdiena, 2014. gada 27. novembris

Auto iegāde līzingā

Auto iegāde bieži vien nav nemaz tik interesanta. Gluži pretēji.

Vēlaties kādu reālu padomu jauna auto iegādei līzingā? Lasiet tālāk, jo es gatavojos Jums pastāstīt, ko darīt, meklējot jaunu auto. Es izcelšu tikai dažas lietas, kas padara auto iegādi vieglāku un ļauj Jums ietaupīt naudu.

Pirmais un svarīgākais ir šīs – nekad neiemainiet savu veco auto kā pirmo iemaksu par jauno, jo Jūs vienmēr paliksiet zaudētājos. Punkts.

Ja esat iegādājies automašīnu jau iepriekš, tas nebūs nekāds pārsteigums. Tiklīdz pārdevējs pienāks pie Jums un jautās, kurš auto Jūs interesē, viņš jautās, vai Jūs nodosiet savu veco auto kā pirmo iemaksu. Ja Jūs vēlaties maksāt pēc iespējas mazāk par savu jauno auto, tad neļaujiet sevi apspēlēt.

Labākais veids, kā izvairīties no šīs spēles, ir to saprast. Auto tirgotāji auto maiņas procesā aprēķina divas cenas un var viegli pievienot papildus summu kredītam, lai iegūtu lielāku peļņu. Šādā gadījumā ir ļoti grūti precīzi noteikt, tieši cik Jūs maksājat par auto. Viņi pateiks, ka viņi dos Jums X summu par veco auto, tad viņi sāks pārrunāt ikmēneša maksājumus, bet ne jaunā auto cenu. Galu galā viņi uzvarēs, bet Jūs nē.

Lūk, kā no tā izvairīties...

Neveiciet maiņu! Pārdodiet savu auto privāti, tā Jūs iegūsiet daudz vairāk naudas.

Es zinu, ka ir diezgan sarežģīti un laikietilpīgi pārdot auto privāti un, ja Jūs vēl esat parādā par to, Jums ir jādodas uz banku un jāaizpilda nepieciešamie dokumenti. Tomēr, tas ietaupīs Jums daudz naudas. Turklāt, Jūs nepārdodiet auto katrus trīs mēnešus tādēļ samierinieties ar to un uz priekšu.