ceturtdiena, 2014. gada 27. novembris

Auto nodošana dīlerim

Ja Jūs tomēr kāda iemesla dēļ vēlaties nodod dīlerim savu veco auto, dariet to šādi...

Dīleris parasti kā plēsējs skatīsies uz Jūsu auto kad Jūs tajā atbrauksiet, tādēļ palūdziet draugam sēsties pie auto stūres it kā tā būtu viņa mašīna. Vienojieties par transportlīdzekļa cenu un tad pieminiet maiņas iespēju.
Atslēgvārds šeit ir cena. Nepērciet transportlīdzekli, pamatojoties uz ikmēneša maksājumiem. Tās ir lamatas un dīleri to dara laba iemesla dēļ. Auto maksā €19,187, tad kāpēc lai Jūs to iegādātos tikai pamatojoties uz ikmēneša maksājumiem?

Audi A4

Dīleris sāks pierakstīt skaitļus, piemēram:


  1. €1500 pirmā iemaksa
  2. €567 mēnesī


Tātad, pamatojoties uz to, vai Jums ir kāda saprašana, cik Jūs galu galā maksāsiet € 19,000 par auto? Jums tādas nav. Jums nav ne jausmas, cik Jums kopā būs jāmaksā par auto, tādēļ neizvēlieties šo iespēju. Tikai, lai sniegtu Jums priekšstatu par apkrāpšanas līmeni, kam Jūs tiktu pakļauts, ja piekristu šim piedāvājumam, apskatīsim šo darījumu. Auto, kas maksā €19,000 ar pirmo iemaksu €1500 un 5 gadu kredītu, vajadzētu karu mēnesi izmaksāt €367 nevis € 567. Tā kā tas nozīmē, ka Jūs galu galā maksājat apmēram € 28,000 par šo auto, ja Jūs piekrītat šim piedāvājumam.

Tātad, ir svarīgi apspriest auto tirdzniecību un auto iegādes cenu atsevišķi. Jūs varat to droši darīt. Ja Jūsu automašīna ir vērta mazāk, nekā Jūs esat parādā, Jums nāksies izprātot, kā atrisināt situāciju.