ceturtdiena, 2014. gada 11. decembris

Ātrie kredīti patērētāju klasei

Ātrie kredīti ir atkarīgi no aizņēmēja ienākumiem, jo no tiem tiek aprēķināta summa, kam aizņēmējs var kvalificēties. Aizdevēji piešķir kredītus tiem aizņēmējiem, par ko tie ir pārliecināti, ka tie spēs laicīgi atmaksāt piešķirto summu. Viņi konfidenciāli apsver kredītņēmēja stāvokli un to, vai aizņēmējs ir patstāvīgi nodarbināts. Ja Jūs strādājat, tas nozīmē, ka Jums būs iespēja atmaksāt kredītu.

Prasības ir svarīgasBūtiska prasība pretendentiem, kas piesakās kredītiem, ir tas, ka tiem ir laba kredītvēsture un bankas konts. Tas ļauj aizdevējam tieši noguldīt kredīta summu aizņēmēja kontā. Pēc kredīta saņemšanas, aizņēmējs var rīkoties ar kredīta summu pēc saviem ieskatiem. Pēc tam aizņēmējam ir nepieciešams atmaksāt kredīta summu pirms noteiktā termiņa, un, ja viņš nespēj atmaksāt to laicīgi, viņam ir nepieciešams sazināties ar aizdevēju un vienoties par atmaksas termiņa pagarinājumu.

Labākā lieta par šiem kredītiem ir tas, ka Jums nav ilgi jāgaida, lai saņemtu kredīta apstiprinājumu. Ilgtermiņa kredītiem ir daudz formalitāšu, bet ātro kredītu Jūs varat saņemt tajā pašā dienā, kad tam piesakāties un ātri atrisināt radušās finanšu problēmas.

Tātad, ja Jums ir nepieciešama tūlītēja nauda, bez vilcināšanās piesakieties ātrajam kredītam jau tagad.

Lojalitātes programmas aizdevēju klientiem

Lielākā daļa cilvēku nezina, ka daži aizdevēji piedāvā īpašas lojalitātes programmas, lai palīdzētu Jums ietaupīt, ja Jūs piesakāties ātrajam kredītam. Piemēram, daži vadošie aizdevēji palīdz saviem pretendentiem ietaupīt, nodrošinot 50 procentu atlaidi no sākotnējās procentu maksas vai arī piedāvā pirmo kredītu izmantot bez procentu maksas. Skatiet labākos un iecienītākos aizdevējus, jo tie ir tie aizdevēji, kuri piedāvā lojalitātes programmas, kas ļauj ietaupīt līdz 100% no kredīta komisijas. Nejaukt ar pirmo kredītu bez procentiem, jo tas arī ir bez procentiem. Lojalitāte līdz 100% arī nozīmē tikai paņemtā kredīta atmaksu bez procentiem.