trešdiena, 2014. gada 3. decembris

GreenCredit.lv ātrais kredīts – finansiāla palīdzība steidzamos brīžos

Nereti rodas dažādas situācijas, kad steidzami nepieciešams papildus finansējums kādam neplānotam pirkumam vai iecerei, bet līdz algas dienai vēl zināms laiks ir jāgaida. Ir vērts, piemēram, ieskatīties kompānijas GreenCredit.lv piedāvātajos kredītos un aizņemties gan lielākas, gan mazākas naudas summas, atkarībā no Jūsu vēlmēm un iecerēm.

Kas būtu jāņem vērā aizņemoties no GreenCredit?


Līdzīgi kā citās ātro kredītu kompānijās, arī GreenCredit izsniedz ātros kredītus klientiem, kuri ir pilngadīgi Latvijas Republikas iedzīvoti, bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptiem parādsaistību noteikumiem citās kompānijās. Lai reģistrētos GreenCredit.lv un aizņemtos sev nepieciešamos līdzekļus - klientam būs jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts.

Salīdzinot ar banku piedāvājumiem Tev vairs nebūs jāstāv garās rindās un jāaizpilda vairākas veidlapas, lai pieteiktos un saņemtu vēlamo kredīta summu. GreenCredit piedāvā vienkāršu un ikvienam saprotamu reģistrāciju kompānijas mājas lapā, kas aizņems tikai pāris minūtes.

GreenCredit Tavām ērtībām un vajadzībām piedāvā:


  1. Aizdevuma pieteikumi tiek izskatīti nekavējoties, un nauda pozitīvas atbildes gadījumā pārskaitīta uz norādīto bankas kontu jau pēc 15 minūtēm;
  2. Ja iepriekš vēl neesi aizņēmies – Tev ātrais kredīts pieejams līdz pat 200 eiro, bez ķīlas, galvojumiem vai izziņas no darba vietas;
  3. Ja nauda būs vajadzīga atkārtoti – pēc sekmīgas iepriekšējā aizdevuma nomaksas varēsi pieteiksies CreenCredit aizdevumam līdz pat 425 eiro;
  4. Ātrā kredīta atmaksas termiņi draudzīgi ikvienam – atmaksā kredītu 30 dienu laikā vai pagarini termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām (par noteiktu papildus samaksu).

Internetā ir daudz piedāvājumu, kas piedāvā it kā droši aizņemties vajadzīgo naudas summu, tomēr vienmēr pirms aizņemšanās ir ļoti rūpīgi jāizpēta visi nosacījumi un piedāvājumi, kā arī jāizlasa kredīta līguma noteikumi un jāpārdomā sava atbilstība tiem, lai vēlāk nerastos lieki parādi un finansiālas problēmas. Svarīgi minēt, ka aizņemoties naudu no kompānijas GreenCredit - Tev būs jāmaksā tikai par to, kas norādīts kredīta kalkulatorā, nekādu nepatīkamu pārsteigumu jeb slēptu komisijas maksu par priekšlaicīgi atmaksātu kredītu vai par pieteikuma izskatīšanu netiek pieprasīti.

Ātrie kredīti internetā ir lieliska iespēja kur aizņemties papildus naudas līdzekļus, piemēram, svētku dāvanu iegādei, taču esi prātīgs un uzmanīgs – aizņemies tikai tad, ja vari to atļauties un atbilsti kredīta līguma noteikumiem. Tieši tāpēc GreenCredit veicinot pozitīvu aizņemšanos piedāvā drošu un visiem klientiem saprotamu aizņemšanās sistēmu un nosacījumus. Turklāt, GreenCredit ir uzticami "Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas" biedri un sava darba gaitā kompānija ir ieguvusi daudzu klientu uzticību un lojalitāti. Pārliecinies par to pats – vajadzības gadījumā aizņemies nepieciešamo naudas summu ātri, droši un bez liekām saistībām. Esi soli priekšā – izmanto GreenCredit piedāvājumus.