ceturtdiena, 2014. gada 4. decembris

Labi un izdevīgi, kad vajag aizņemties

Ir daudz, dažādas iespējas, kur ātri un ērti aizņemties gan lielākas, gan mazākas naudas summas saviem mērķiem un dažādām iecerēm. Esi zinošs – iepazīsties ar kompānijas moneyexpress piedāvājumiem un aizņemies tikai tad, ja atbilsti visiem aizņemšanās nosacījumiem – pats būtiskākais noteikums, kas obligāti jāņem vērā – dažāda apmēra pakalpojumi no šīs kompānijas pieejami tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijām un stabiliem ikmēneša ienākumiem.

Moneyexpress.lv piedāvājumi arī Tavām vajadzībām –mūsdienīgs, strauji attīstījies uzņēmums, kas darbojas finanšu pakalpojumu jomā un klientiem piedāvā izdevīgus finanšu risinājumus.

• Kompānija pamatā darbojas - valūtas maiņas un investīciju zelta pirkšana/pārdošanas sfērā;
• Kompānijas izdevīgākie piedāvājumi un dažāda veida finanšu risinājumi ikvienam – valūtas maiņa, auto līzings un hipotēka, naudas pārvedumi, bezskaidras valūtas maiņa, lombards, zelta uzpirkšana u.c. dažāda veida pakalpojumi gan neparedzētiem gadījumiem, gan ikdienas vajadzībā.

Kompānija saviem klientiem garantē augstu konfidencialitāti un drošu servisu


Moneyexpress.lv galvenais darbības mērķis ir apvienot Latvijas daudzgadējo pieredzi valūtas maiņas punktu tīkla organizācijā un ieviest ērtas un izdevīgas izmaiņas valūtas apmaiņas biznesā atbilstoši visaugstākajiem starptautiskiem standartiem.

Ja Tevi ir ieinteresējis kāds no šīs kompānijas piedāvājumiem vai vēlies uzdot savu jautājumi – sazinies ar kompāniju moneyexpress.lv rakstot e-pastu: info@moneyexpress.lv vai pa tālruni +371 25455455.

Esi atbildīgs – veic vajadzīgos darījumus tikai tad, ja to vari patiešām atļauties.