ceturtdiena, 2014. gada 4. decembris

Latvijas pasta banka

Nepieciešams izdevīgs kredīts un vēlies aizņemties kādu noteiktu naudas summu, bet nezini kur meklēt sev piemērotākos un izdevīgākos risinājumus? Latvijas pasta banka ir sevi jau vairākus gadus pierādījis uzņēmums, kas saviem debitoriem piedāvā dažādus izdevīgus finanšu risinājumus - katram klientam individuāli un īpaši izdevīgi. Iepazīsties ar Latvijas pasta bankas finanšu piedāvājumiem un izmanto sev nepieciešamos pakalpojumus jau tūlīt – ātri un izdevīgi!

Latvijas pasta bankas finanšu risinājumi dažādām dzīves situācijām

  • Bankas piedāvājumā ir dažāda veida maksājumu kartes ar plašām finanšu iespējām, kas ļauj ikvienam klientam pēc savām vēlmēm un iespējām - ērti un izdevīgi iepirkties Latvijā un ārzemēs, kā arī ērti un ātri veikt pirkumus un dažādas iespējas.
  • Klientu ērtībām pieejamas dažādas norēķinu kartes- MasterCard Standard, MasterCard Gold, kā arī MasterCard Platinum, kas sniedz klientiem iespēju ērti norēķināties par dažāda veida pirkumiem Latvijā un ārzemēs, kā arī iepērkoties internetā
  • Latvijas pasta banka gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem piedāvā izdevīgi veikt lielākus un salīdzinoši mazākus norēķinus un pārskaitījumus, noguldīt savus brīvos finanšu līdzekļus, kā arī veidot sev nepieciešamos naudas uzkrājumus. Pieejama arī ērta piekļuva internetbankai, pieejamas arī dažāda veida un apmēru kases operācijas. Kā arī klienti ērti var izmantot norēķinu kontu plašās iespējas, kā arī saņemt aizdevumu savām vajadzībām un vēlmēm – atkarībā no savām vēlmēm.

Sadarbības iespējas ar Latvijas pasta banku – lieliska iespēja arī jaunajiem, kā arī jau esošajiem uzņēmējiem

  • Ja tuvākajā laikā vēlies uzsākt uzņēmējdarbību vai attīstīt esošo uzņēmumu - Latvijas pasta banka Tev noderēs kā lielisks sadarbības partneris un palīdzēs sasniegt vēlamos mērķus ātri, ērti un īpaši izdevīgi
  • Bankas speciālisti piedāvās īpaši piemērotas konsultācijas tieši Tavai biznesa attīstībai – tā ir lieliska iespēja izdevīgi aizņemties kā arī veikt dažāda veida finanšu risinājumus.
Ja Tevi ir ieinteresējis kāds no Latvijas pasta bankas piedāvājumiem – uzzini vairāk un ieskaties jau tūlīt. Esi zinošs un atbildīgs – aizņemies pārdomāti un tikai tad, ja to patiešām vari atļauties, kā arī vienmēr pirms aizņemšanās iepazīsties ar kompānijas kredīta līguma noteikumiem un aizņemies tikai tad, ja laikā spēsi atmaksāt paņemto aizdevumu.

Jāuzsver, ka līdzīgi kā citās kompānijās arī Latvijas Pasta bankas piedāvājumi pieejami tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijās un tikai tiem klientiem, kuriem stabili ikmēneša ienākumi un atbilstoša maksātspēja. Esi prātīgs un zinošs – aizņemties kredītus tikai tad, ja vari to atļauties, jo pretējā gadījumā Tu riskē sabojāt savu kredītvēsturi un radīt liekus un nevajadzīgus parādus. Latvijas pasta banka būs īstais risinājums gan privātpersonām, gan uzņēmējiem.