ceturtdiena, 2014. gada 11. decembris

Patēriņa kredīts līdz 10 000 eiro

Vēlies aizņemties lielākiem dzīves plāniem, piemēram, jaunas, modernas mašīnas iegādei vai mājas kapitālajam remontam vai celtniecībai? Neatkarīgi no Tavām vēlmēm ir labi, ja zini, kur aizņemties lielāka apmēra kredītus, piemēram, līdz pat 10 000 eiro.

Patēriņa kredīts līdz pat 10 000 eiro – ir aizdevums lielākiem dzīves plāniem un tā apmaksa tiek sadalīta vairākos mēnešu maksājumos atkarībā no klienta maksātspējas un ikmēneša ienākumu apmēra. Klients pats var izvēlēties vēlamo atmaksas laiku līdz pat 2 gadiem.

Svarīgi minēt, ka patēriņa kredīts ir nopietns finanšu darījums un līdzīgi kā ātrie kredīti tiek izsniegts pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijām un stabiliem ikmēneša ienākumiem. Aizdevuma saņemšanā nepieciešama arī pozitīva kredītvēsture, jo pretējā gadījumā nauda var netikt piešķirta vai izmaksāta mazāka summa (atkarībā no Taviem ikmēneša ienākumiem) nekā sākumā prasīts.

Izdevīgus patēriņa kredītus savām vēlmēm un lielākiem dzīves plāniem piedāvā dažādas kredītiestādes – BigBank, Vivus, Credit24!

Pirms aizņemšanās rūpīgi salīdzini visus piedāvājumus un kompāniju nosacījumus un aizņemies patēriņa kredītus līdz pat 10 000 eiro – tikai tad, ja vari to atļauties un atbilsti līguma noteikumiem. Daudzi aizņemas nepārdomāti un līdz galam neaprēķina savus tēriņus un ienākumus, kā rezultātā rodas lieli parādi un tiek sabojāta kredītvēsture. Esi zinošāks un prātīgāks– aizņemies patēriņa kredītus tikai tad, ja atbilsti kredīta līguma nosacījumiem.