piektdiena, 2014. gada 12. decembris

Patēriņa kredīts līdz 2000 eiro

Nepieciešama nauda, lai sasniegtu un piepildītu lielākus dzīves plānus, piemēram, vēlies iegādāties jaunu mašīnu vai veikt kapitālo mājas vai dzīvokļa remontu? Neatkarīgi no Tavām vēlmēm ir daudzas kompānijas, kas piedāvā salīdzinoši lielākus aizdevumus līdz pat 2000 eiro tieši Tavām vēlmēm un nepieciešamībām.

Patēriņa kredīts līdz pat 2000 – salīdzini piedāvājumus

Patēriņa kredīti līdz 2000 eiro ir aizdevumi, kuros klients pats var ērti sadalīt kredīta maksu vairākos maksājumos - atkarībā no savas maksātspējas un ikmēneša ienākumiem. Šāda apmēra patēriņa kredītus var atmaksāt līdz pat 2 gadiem.

Jāuzsver, ka patēriņa kredīts 2000 eiro apmērā ir nopietns finanšu lēmums un tiek piešķirts tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijām, stabiliem un atbilstošiem ikmēneša ienākumiem.

Kredīta saņemšanā būtiska ir arī pozitīva kredītvēsture, jo sliktas kredītvēstures gadījumā nauda var netikt piešķirta vai izmaksāta mazāka aizdevuma summa nekā sākumā prasīts. Pārdomā arī līguma noteikumus – ja tuvojoties aizdevuma termiņa beigām nevari kredītu atmaksāt – ir dažādas iespējas kā izdevīgi pagarināt kredīta termiņu uz vēlamo laiku.

Izdevīgus patēriņa kredītus līdz pat 2000 eiro (kā arī lielākus) tieši Tavām vēlmēm un vajadzībām piedāvā dažādas kompānijas, piemēram, BigBank, Vivus.lv, Credit24.lv u.c.

Pirms aizņemšanās rūpīgi iesakām vienmēr salīdzināt visus kompāniju piedāvājumus un patēriņa kredīta aizņemšanās nosacījumus. Vissvarīgākais – piesakies un aizņemies vajadzīgo patēriņa kredītu 2000 eiro apmērā – tikai tad, ja patiešām vari to atļauties un atbilsti visiem līguma noteikumiem. Ļoti daudzi klienti aizņemas nepārdomāti un sākumā līdz galam neaprēķina savus tēriņus un ienākumus, kā rezultātā rodas lieli parādi un tiek sabojāta debitora kredītvēsture, kas var ietekmēt turpmākos finanšu darījumu. Aizņemies nepieciešamo naudu līdz pat 2000 eiro, piepildi savas ieceres un sapņus, piemēram, par jaunu dzīvokli vai dodies ceļojumā. Tomēr aizņemšanās procesā esi zinošs un saprātīgs– aizņemies patēriņa kredītus tikai tad, ja atbilsti kredīta līguma nosacījumiem un nav citas iespējas kur aizņemties.