trešdiena, 2015. gada 18. februāris

MTB - izvēlies sev nepieciešamo aizdevumu

Vēlies uzsākt savu biznesu vai uzņēmējdarbību, bet pietrūks līdzekļu vai padoma? Ieskaties Meridian Trade bank piedāvājumos – izvēlies jau tūlīt kādu no šīs bankas piedāvātajām iespējām. Meridian Trade Bank ir īpaši klientiem draudzīga un izdevīga Latvijas universālā banka, kas apkalpo gan korporatīvus klientus, gan fiziskās personas. Svarīgi minēt, ka uzņēmums Latvijā veiksmīgi darbojas jau 20 gadus un ar katru gadu palielina piedāvātu Eiropas līmeņa finanšu pakalpojumu klāstu, lai ikvienam būtu pieejami dažāda veida finanšu darījumi un vēlamie biznesa risinājumi.

Stabils un pielāgots uzņēmums klientu vēlmēm

Kompānijas galvenā darbības misija ir sniegt gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem plaša spektra kvalitatīvus finanšu pakalpojumus, kas balstīti uz modernu tehnoloģisko nodrošinājumu, kas apvienots ar individuālu pieeju ikviena klienta vajadzībām un vēlmēm.

Kompānija privātpersonām piedāvā šādus, izdevīgus pakalpojumus, ko ir iespējams ātri un ērti noformēt un saņemt - Kases un norēķinu pakalpojumus, dažāda veida Starptautiskās maksājumu kartes, Investīcijas, dažāda apmēra finansēšanas iespējas, apdrošināšanas pakalpojumus, debitoriem pieejami arī individuālie seifi, 2. pensiju līmenis, banka piedāvā arī dažāda veida piedāvājumus pensionāriem u.c. finanšu iespējas tieši Tev. Līdzīgi kā citās kompānijās arī Median Trade uzņēmums apkalpo pilngadīgus Latvijas Republikas iedzīvotājus, bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijām un stabiliem ikmēneša ienākumiem. Median Trade bank – tas ir stabils uzņēmums, kas palīdzēs ikvienam finanšu risinājumos.

Meridian Trade bank – izvēlies sev nepieciešamo aizdevumu!