svētdiena, 2015. gada 22. marts

Kas ir atbildīgs aizdevējs

Internetā ir pieejama plaša informācija un iespējas aizņemties no daudz un dažādām ātro kredītu kompānijām, bet kā zināt vai izvēlētais aizdevējs ir atbildīgs un drošs?

Vērsies pie Latvijas Nebanku asociācijas


  • Jāuzsver, ka veicinot atbildīgu aizņemšanos - Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija ir izveidojusi atpazīstamības zīmi “Atbildīgs aizdevējs”;
  • Pēc šīs informācijas Jūs variet pārliecināties, ka Jūsu izvēlētā ātro kredītu kompānija ir pievienojusies asociācijas izstrādātajam Labās prakses standartam, kas paredz nodrošināt kredītņēmējiem papildu aizsardzību un paredzamus sadarbības noteikumus;
  • Jāuzsver, ka zīme “Atbildīgs aizdevējs” publicēta asociācijas biedru interneta vietnēs – vienmēr pievērsiet uzmanību un aizņemieties tikai no tām kompānijām, kam ir šī zīme.

Jāuzsver, ka LNKA ir sabiedriska un neatkarīga organizācija, kas apvieno 12 ātro kredītu kompānijas Latvijā. Asociācijas misija ir veidot uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu aizņemšanās praksi, ko pozitīvi un atzinīgi novērtē klienti un tirgu uzraugošās institūcijas, respektējot nebanku finanšu risinājumu sniegtās iespējas ikviena indivīda un sabiedrības brīvai un nodrošinātai attīstībai.

Rūpējoties par godprātīgu un drošu kreditēšanu, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedri ir parakstījuši Labās prakses standartu, ar ko savā darbībā cenšas realizēt atbildīgu kredītu izsniegšanu. Jāuzsver, ka vienojošais mērķis ir veicināt uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi un uzlabot kredītu sniegšanas pakalpojumus ikvienam klientam.