trešdiena, 2015. gada 4. marts

Krediidipank.lv jeb ekp.lv

Tuvojas svētku laiks un gandrīz katram no mums var nedaudz pietrūkt naudas, piemēram, svētku dāvanām vai, piemēram, jānomaksā rēķini par dzīvokli vai jāiegādājas kāda prece vai pakalpojums. Izmanto Kredidiipank.lv finanšu risinājumus un aizņemies nepieciešamības gadījumā vēlamo naudas summu jau tūlīt.

Krediidipank.lv piedāvā šādus pakalpojumus


  • Piesakies jau tūlīt kompānijas multivalūtu norēķinu kontam, lai ērti varētu izmantot bankas piedāvātos pakalpojumus.
  • Pieslēdz arī bankas sniegto pakalpojumu - SMS-banku un esi vienmēr informēts par kontā notiekošajām darījumiem.
  • Dažreiz var gadīties tā, ka kādam draugam vai radiniekam, kurš ir aizbraucis uz ārzemēm, steidzami ir nepieciešama nauda. Šādā gadījumā labi noderēs Krediidipank.lv piedāvātā iespēja - FIXI, kas ir ātrie naudas pārvedumi bez konta atvēršanas.


Noguldi savus brīvos finanšu līdzekļus Kredidiipank.lv – izdevīgi un droši jau tūlīt. Kompānija piedāvā 3 dažādus noguldījumu veidus:


  • Krājkonts – piedāvā Tev izdevīgā laikā papildināt vai izmantot savām vajadzībām jau noguldītos līdzekļus.
  • Parastais noguldījums – noguldītā naudas summa bankā uz noteiktu laika periodu sniegs Tev izdevīgu iespēju droši un vienkārši pelnīt ar saviem brīvajiem naudas līdzekļiem.
  • Pilngadības noguldījums – palīdzi veidot labāku nākotni savam bērnam vai jaunietim - veido uzkrājumu kādam viņam nozīmīgam notikumam, piemēram, studiju uzsākšanai vai automašīnas iegādei.


Ieskaties arī citus Krediidipank.lv bankas piedāvājumus un nepieciešamības gadījumā aizņemies vajadzīgo naudas summu ātri, lēti un izdevīgi no šīs bankas. Tomēr ņem vērā, ka aizņemoties nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi, kā arī kredīti tiek izsniegti tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas pilsoņiem bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijās.