trešdiena, 2015. gada 28. oktobris

Lieliska iespēja aizņemties izdevīgus piedāvājumus

Internetā ir iespējams atrast dažāda veida kredītu piedāvājumus un nepieciešamības gadījumā aizņemties gan lielākas, gan mazākas naudas summas dažādām iecerēm un vēlmēm. Iepazīsties ar Privatbank.lv piedāvājumiem un aizņemies nepieciešamos finanšu līdzekļus ērti un ātri jau tūlīt!

PrivatBank.lv Latvijā darbojas jau kopš 1992. gadā un šī kompānija ir viena no pazīstamākajām Latvijas bankām. Banka apkalpo vairāk nekā 22 miljonus korporatīvo un individuālo klientu 12 pasaules valstīs un aktīvi darbojas arī Latvijā. Svarīgi minēt, ka pasaules 1000 vadošo banku reitingā tieši Privatbank.lv ieņem 9. vietu Centrāleiropas un Austrumeiropas lielāko banku desmitniekā.

Privatbank – nepieciešamības gadījumā aizņemies


Šī banka ir viena no inovatīvākām bankām pasaulē, kas saviem klientiem piedāvā jaunākās un pasaules atzinību guvušus inovācijas - dažādus bankas produktus un īpaši klientu ērtībām pielāgotus pakalpojumus - maksājumu miniterminālis, pieslēgšanās internetbankai ar QR koda palīdzību, tiešsaistes inkasācija, kā arī desmitiem dažādu mobilajiem tālruņiem paredzētu programmu. Uzzini vairāk un izmanto mūsdienīgus piedāvājumus no Privatbank.lv

Izdevīgi piedāvājumi privātpersonām


Nepieciešamības gadījumā Tu vari pieteikties un pozitīvas atbildes gadījumā saņemt PrivatBank kredītu, izmantojot karti "Universālā" (jāpiebilst, ka tieši ar šo norēķinu karti klients var ērti izņemt skaidru naudu, kā arī norēķināties). Līzingu vai hipotekāro kredītu var noformēt bankas nodaļā. Tev atliek tikai izvēlēties, kurš no kredītiem ir atbilstošākais un piemērotākais tieši Tavām vēlmēm;
  • Kompānija gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem piedāvā dažādu veidu personalizētas maksājumu kartes par atšķirīgām cenām - sākot no salīdzinoši lētākām momentānām kartēm līdz Premium klases kartēm – īpašiem pirkumiem un dažādām vajadzībām.
  • Vajadzības gadījumā Privatbank debitoriem ir iespējams veikt dažāda apmēra naudas pārskaitījumus, izmantojot starptautiskās sistēmas PrivatMoney un MoneyGram – izmanto šos pakalpojumus jau tūlīt
  • Vienreizēja iespēja no Privatbank.lv - Ar konta attālinātās pārvaldīšanas līdzekļu palīdzību Tu vari ērti un ātri veikt dažāda apmēra finanšu operācijas savos kontos neapmeklējot banku.

Noguldi naudu Privatbank.lv – izdevīgāk nekā citviet


Kompānija piedāvā noguldījumiem Izdevīgas likmes un draudzīgākos nosacījumus Latvijas tirgū.
Klientu ērtībām ir iespējams ērti un viegli noformēt noguldījumu, neizejot no mājas.

Saviem noguldītājiem kompānija sniedz īpaši izdevīgas papildu iespējas - SMS-informēšana, bezmaksas piekļuve Internetbankai Privat24, iespēja attālināti papildināt savus noguldījumus – nepieciešamības gadījumā izvēlies sev piemērotāko risinājumu.

Papildu informāciju par visiem Privatbank.lv piedāvājumiem Tu vari saņemt, zvanot uz bezmaksas informācijas tālruni 8000 1515.

Interneta ir atrodami un ātri pieejami dažāda apmēra finanšu risinājumi un piedāvājumi ikviena vēlmēm un finansiālajām iespējām – ieskaties Privatbank.lv piedāvājumos un aizņemies nepieciešamo naudas summu no Privatbank.lv ātri un ērti. Tomēr vienmēr izlasi aizdevuma līguma noteikumus un aizņemies tikai tad, ja vari to atļauties.