pirmdiena, 2015. gada 9. novembris

Kredīta iespējas apskats

Kad nepieciešami steidzīgi naudas līdzekļi, lai realizētu savas vēlmes un ieceres, ir vērts aizņemties pie godīga un uzticama aizdevēja. SIA "Grand Credit" nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu, kas ir šī uzņēmuma galvenā darbības sfēra. Šī sabiedrība dibināta 2007.gadā un kopš tā laika piedāvā arvien jaunus kredītu pakalpojumus gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem. Svarīgi minēt, ka pēc 2010.gada, kad stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, SIA "Grand Credit" kļuva par vienu no pirmajiem, kurš palīdzēja nerezidentiem noformēt uzturēšanās atļauju Latvijā, un jau pēc diviem gadiem piedāvāja kredītu arī tiem, kas nav Latvijas pilsoņi. Jāpiebilst, ka šādu iespēju – sniegt aizdevumu Latvijas nerezidentiem – šobrīd piedāvā vien retais.

Kompānija lepojas ar vienkāršu un ātru vajadzīgo dokumentu noformēšanu, kvalitatīvu klientu apkalpošanu, vērīgu attieksmi un individuālu pieeju katram kredītņēmējam un kompetentu profesionāļu palīdzību. Visiem kredītiem iespējams pieteikties tiešsaistē mājaslapā www.grandcredit.lv, taču klientiem vienmēr ir pieejamas arī konsultācijas pa apkalpošanas tālruni.

Kredīts privātpersonām

Tā kā vēlmes un prasības jebkuram cilvēkam krasi atšķiras, tad "Grand Credit" piedāvā sekojušus kredītus privātpersonām: Iespēju kredītu, Kredītu remontam, Kredītu būvniecības darbu pabeigšanai, Aizdevumu uzņēmējdarbības uzsākšanai, Kredītu komunālo parādu dzēšanai, Kredītu ar "Superkredītbrīvdienām", Kredītu būvniecības darbu pabeigšanai, Kredītu nerezidentiem, kā arī Jauno uzņēmēju kreditēšanas programmu. Tādējādi ir iespējams atrast atbalstu teju jebkurai vajadzībai.

Piemēram, Iespēju kredīts pēc savas būtības līdzinās jebkuram citam aizdevumam – viegls pieteikšanās process, ātra izskatīšana un steidzama naudas izsniegšana. Kredīta summa variē atkarībā no klienta finansiālās situācijas un maksātspējas, savukārt termiņš – līdz 15 gadiem, saglabājot iespēju saņemt kredīta brīvdienas. Ir nepieciešams galvotājs, kā arī nekustamais īpašums, kas pieder klientam vai galvotājam un atrodas Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā vai Jelgavā. Procentu likme ir fiksēta, tādējādi nekādu nepatīkamu pārsteigumu no kompānijas nebūs.

Interesants ir piedāvājums Kredīts nerezidentiem – šādu iespēju piedāvā vien retais kreditors Latvijā. Lai aizņemtos, ir nepieciešams nekustamais īpašums un Eiropas Savienības uzturēšanās atļauja, kā arī pirmā iemaksa, ne mazāka par 25 000 eiro. Šis aizdevums derēs jebkuram ārzemju pilsonim, kurš plāno iegādāties nekustamo īpašumu LR teritorijā vai kuram tāds jau ir. Dokumentu iesniegšana ir bezmaksas, pieteikums tiek izskatīts vienas dienas laikā.Individuāla attieksme garantēta.

Kredīts uzņēmumiem

Tāpat "Grand Credit" piedāvā arī aizdevumu uzņēmumiem, jo vienus principus nebūt nevar pielāgot dažādām kategorijām. Šajā piedāvājumā ietilpst: Mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanas programma, Universālais kredīts, Tiešās investīcijas, Jauktā finansēšanas shēma, Aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai, Finansējums attīstības projektiem.

Ja jāizvirza tuvplānā kredīts, kas ir piemērots gan lielam, gan mazam biznesam, tad tas ir Universālais kredīts, kurš pieejams Latvijas pilsoņiem uz termiņu 10 gadi. Nepieciešams nodrošinājums – uzņēmuma vai dibinātāju īpašumā esošs nekustamais īpašums iepriekšminētajos apgabalos, bilance par pagājušo periodu, dibināšanas dokumenti un biznesa apraksts.