pirmdiena, 2016. gada 15. februāris

Kam noder aizdevums?

Kredīts domāts visdažādākajiem mērķiem – piemēram, auto iegādei, ceļojumiem, atpūtai, remontam, medicīnas vai mācību izdevumiem, uzņēmējdarbībai utt. Principā ar to var rīkoties brīvi gluži kā ar jebkuru citu patēriņa kredītu.

Ātrais kredīts nav domāts Jums, ja ar šo aizdevumu vēlaties segt citu parādu! Vienmēr aizņemieties apdomīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt jebkuru kredītu.

Kādas ir priekšrocības?

Aizdevēji lepojas ar zemāku procentu likmi, nekā to piedāvā citi īstermiņa aizdevumi. Tomēr izpētiet rūpīgi savu līgumu – procentu likme var variēt no 18% līdz pat 96% gadā, tāpēc ir svarīgi redzēt, kāds ir tieši Jūsu piedāvājums. Turklāt izsniegšanas komisijas maksa ir 5% no kredīta apjoma.

Vēl aizdevēji piedāvā atsaucīgu apkalpošanas servisu, vienkāršu un ērtu pieteikšanās procesu, kurš pilnībā notiek tiešsaistē – tas nozīmē, ka Jums pat nav jāiziet ārpus savas mājas. Turklāt gan summa, gan aizdevuma termiņš tiek piedāvāts diezgan liels, lai segtu teju jebkura klienta prasības.

Vai man var tikt atteikts aizdevums

Jā, tas var notikt, piemēram, tādos gadījumos, ja Jums ir nenokārtotas parādsaistības ar citām kredītiestādēm, kā arī tad, ja Jūsu vārds ir iekļauts parādnieku sarakstā. Tomēr Jūs varat ņemt kredītu, ja vienlaikus Jums jau ir aizņēmums kaut kur citur – svarīgi ir tikai tas, lai nebūtu kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu līguma noteikumu. Patēriņa kredīts un ātrais kredīts ir viens no daudzajiem piedāvājumiem, kurš pieejams Latvijas tirgū.