otrdiena, 2016. gada 2. februāris

SMScredit.lv kredīta komisijas maksa tagad vēl zemāka

Dzīvē ir tik daudz par ko priecāties, piemēram, vai ka SMScredit.lv kredīta komisijas maksa kļūst zemāka. Aizņemoties atkārtoti 100 eiro uz 30 dienām, komisijas maksa ir 8.80 eiro, bet lojālākiem klientiem pat 6.60 eiro. SMScredit.lv jo katrs klients ir īpašs!
2016. gada februāra pārdomas

Vai Jūs kādreiz esat apdraudējuši Jūsu finanšu mērķus un uzdevumus, lai novērstu ārkārtas situācijas? Finansisti vienmēr runā par to, kas ir labi un pareizi, ja runa ir finanšu pārvaldīšanu, bet kas notiek, kad viņu padomi neder Jūsu situācijai?

Ir jauki domāt, ka mēs visi, iespējams, varētu būt turīgas ģimenes locekļi vai mums ir tuvi ģimenes draugi, kas var mums šādās situācijās palīdzēt. Tas arī būtu jauki, ja visi sāktu taupīt, tiklīdz viņi iegūst savu pirmo darbu. Bet diemžēl, tipiska mājsaimniecība ir atkarīga no saviem ienākumiem, lai atbalstītu budžetu, un no pagātnes kļūdām, kā arī nekad nebeidzamiem negaidītiem izdevumiem, kas neļauj veidot iekrājumus.

Varbūt Jums ir nepieciešams izmantot iekrājumus, lai palīdzētu Jūsu finansēm. Būtu lieliski, ja tā nauda tiktu atgriezta drīz pēc tam, bet lielākajai daļai cilvēku nebūtu iespējas ietaupīt pietiekami, lai ievietotu šo naudu atpakaļ kontā.

Bez krājkonta, ātrie kredīti mēdz būt pirmā pieturvieta ātras naudas iegūšanai. Šie īstermiņa kredīti tiek izmantoti biežāk nekā kredīti pret auto ķīlu vai lombardi, jo tie netiek nodrošināti ar jebkādu personisko īpašumu. Ja kāda iemesla dēļ kredīta atmaksa netiek veikta laicīgi, aizņēmējs maksā tikai nedaudz vairāk naudas, nevis zaudē īpašumtiesības uz ķīlu. Daudzi aizņēmēji atmaksās kredītus mazāk nekā mēneša laikā un virzīsies uz priekšu, cenšoties atrast veidu, lai novērstu nepieciešamību pieteikties kredītam no jauna. Šie kredīti vislabāk der ārkārtas gadījumiem, nevis lai paļautos uz tiem jebkura veida neērtā finanšu situācijā. Ir grūti atrast citus veidus, kā apmaksāt rēķinus, bet kādam, kas jau ir paļāvies uz ātrajiem kredītiem, ir jāmeklē cits risinājums.

Ārkārtas situācijas piemeklē ikvienu reizi pa reizei. Ja Jūsu budžets ir ārkārtas situācijā katru mēnesi, Jums patiešām ir nepieciešams pārtraukt izmantot naudu ārpus Jūsu ienākumiem, un jāsedz visi tēriņi Jūsu ienākumu ietvaros. Ja tas nozīmē atrast jaunu darbu vai atrast otru darbu, tad pamēģiniet to. Ja Jums ir jāpārvācas uz lētāku dzīvesvietu vai jāsamazina tēriņi, dariet to. Ja Jums vienkārši ir jāpārstrādā savs budžets un jāsamazina dažādi izdevumi visu mēnesi, iesaistiet visu ģimeni un paveiciet to.