ceturtdiena, 2016. gada 14. aprīlis

Kādas ir kredītlīnijas priekšrocības?


  1. Pirmkārt, tas ir stabils nodrošinājums tam, ka Jūsu rīcībā vienmēr būs pieejami finanšu līdzekļi. Kad būs vajadzīga konkrēta summa, nebūs jāraksta nekādi pieteikumi, nedz arī jāmeklē ātro kredītu kompānijas, nedz jāstāv stundām ilgās rindās bankā. Pavisam ērti un vienkārši varēsiet iegūt nepieciešamo naudas summu. Turklāt maksa par pakalpojumu tiks aprēķināta tikai no reāli paņemtās naudas – procentu maksa būs jāveic tikai par to naudas summu, kuru esat paņēmis.
  2. Otrkārt, bieži vien kredītlīnijas procentu likme ir klientam pieņemamāka nekā īstermiņa kredīta sniegtā – ja vien tas nav pats pirmais aizdevums, kam nereti ir 0% procentu likme. Klientiem tiek ieteikts salīdzināt cenas un izvērtēt piedāvājumu izdevīgumu.
  3. Treškārt, papildu summu, kas iekļaujas limitā, var izņemt bez atkārtota pieteikuma – tātad nauda būs vienmēr sasniedzama! Varat izvēlēties atmaksu – atdot tikai mēneša noteikto minimālo maksājumu vai arī vairāk, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem.

Kas man jādara, lai pieteiktos kredītlīnijai?

Jums jāatbilst kredītdevēja noteiktajām vadlīnijām – jābūt sasniegušam noteiktu vecumu, Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam, kuram ir atvērts aktīvs konts kādā no Latvijā esošajām bankām. Protams, jābūt pozitīvai kredītvēsturei un ienākumiem, kas var garantēt kredīta atmaksu – tiem jābūt regulāriem un pietiekami apjomīgiem.

Lai sniegtu kredītlīnijas pakalpojumu, aizdevējam jābūt pārliecinātam, ka nepastāv nekādi ar drošību saistīti apstākļi, kas traucētu Jums atmaksāt kredītu. Arī gadījumā, ja tiek uzskatīts, ka būtiski pieaudzis risks, ka Jūs kā klients nespēsiet izpildīt maksājuma saistības, Jums var tikt bloķēta pieeja papildu naudas līdzekļiem (piemēram, ir pasliktinājies Jūsu finanšu stāvoklis, esat iesniedzis maksātnespējas pieteikumu, atrasta negatīva kredītinformācija par Jums, Jūs vairs neesat Latvijas iedzīvotājs vai neesat sasniedzams noteiktajā adresē).

Par kredītlimita pārtraukšanu vai bloķēšanu Jūs tiekat informēts, un, ja iemesli un apstākļi ir novērsti, izmaksas pieprasījumu pieņemšana atkal tiek atjaunota.

Kā norisinās kredītlīnijas atmaksa?

Vai varu būt drošs, ka noslēgtais līgums ir beztermiņa?

Jā, noslēgtais līgums ir beztermiņa, un abas puses ir tiesīgas to izbeigt jebkurā brīdī. Ja vēlaties to paveikt, Jums jāiesniedz paziņojums rakstveidā vismaz vienu mēnesi iepriekš.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru