trešdiena, 2016. gada 6. aprīlis

Kredīta limits - papildus summu pie esošā kredīta

Kredīta limits internetā nosaka arī iespēju saņemt papildus summu pie esošā kredīta. Vairāki aizdevēji piedāvā saņemt papildus summu pie esošā kredīta, ja esat aizņēmies mazāku summu, nekā jums ir pieejama. Vai, ja esat paņēmis ātro aizdevumu, kura atmaksas periods ir vairāki mēneši vai pat gadi, varat aizņemties papildu summu balstoties uz esošā aizdevuma un maksimāli pieejamā aizdevuma starpību. Šādi varat veikt daļēju atmaksu un aizņemties papildus summu par to, ko esat jau atmaksājis. Šādā gadījumā ir jāpārliecinās par atmaksas termiņu, jo aizdevējs var piešķirt papildus aizdevumu, bet atmaksas termiņš var nemainīties. Tādā veidā jūsu ikmēneša maksājumi kļūs lielāku un ir jāizvērtē atmaksas iespējas.

Īstermiņa kredīta internetā limits ir ļoti svarīgs faktors, tas neļauj jums aizņemties vairāk, kā esat spējīgi atmaksāt. Dažādās situācijās varam pārvērtēt savas spējas un, mirkļa iespaidā, aizņemties pāris savām spējām. Šāda rīcība var mūs novest neapskaužamā situācijā. Spontāna un neapdomīga rīcība ir viens no galvenajiem finansiālo problēmu cēloņiem. Mēs nevaram ietekmēt tādus faktorus kā darba zaudēšanu, negadījumus, kas var ietekmēt mūsu spēju pelnīt, medicīniskus izdevumus un tam līdzīgus notikumus, bet savus lēmumus mēs spējam un mums ir pienākums pieņemt ar tam atbilstošo rūpību un uzmanību.

Aizdevējs internetā mums uzticas un izsniedz aizdevumu, mūsu pienākums ir to cienīt un rīkoties, lai šo uzticību attaisnotu. Ar limitu noteikšanu tiek ierobežots potenciālais kaitējums, kuru varam nodarīt kā sev tā arī aizdevējam. Aizdevuma atmaksa nav izvēle, kuru varam atstāt novārtā, tas ir pienākums, kuru esam uzņēmušies, piekrītot aizdevuma noteikumiem. Ne vienmēr šie limiti mūs apmierina, bet tie ir izveidoti, lai izvairītos no nepatīkamu situāciju rašanās.