ceturtdiena, 2016. gada 19. maijs

Ko piedāvā CreditOn

CreditOn ir ātro kredītu aizdevējs, kas saviem klientiem piedāvā iespēju aizņemties no 5 līdz 300 EUR uz termiņu no 1 līdz 30 dienām. CreditOn klienti papildus saņem pirmo aizdevumu bez komisijas maksas (bez pirmā iemaksājuma vai pārmaksas), kā arī iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. CreditOn piedāvā ātri, ērti un operatīvi kontrolēt sava aizdevuma situāciju, pieteikt aizdevumu un sazināties ar kompānijas konsultantiem.

Aizdevumam pieteikties var jebkurš Latvijas Republikas pilsonis (vai pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam ar piešķirtu personas kodu) no 20 līdz 70 gadu vecumam. Jābūt aktīvam kontam jebkurā Latvijas bankā, kā arī aktīvam mobilā telefona pieslēgumam. CreditOn vērā ņem arī klienta finansiālo stāvokli, taču primāri katram klientam pašam jāizvērtē sava nepieciešamība aizņemties un spēja kredītu atmaksāt.

Lai pieteiktos CreditOn īstermiņa aizdevumam, klientam ir jāveic 3 soļi. Pirmkārt, CreditOn mājaslapā jāizvēlas sev vēlamā ātrā aizdevuma naudas summa un atmaksas termiņš. Otrkārt, ir jāveic reģistrācija, kurā klients norāda savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi. Vēl svarīgi ir norādīt banku, kurā klientam ir bankas konts, kā arī informāciju par savu darba vietu un ienākumiem. Reģistrācija ir veiksmīga, ja ne pie viena no laukiem nav parādījusies sarkans paziņojums, kas liecina par datu nepietiekamību vai kļūdainību. Noslēgt reģistrāciju ir iespējams, pārskaitot uz CreditOn bankas kontu 1 eiro centu – identifikācijas summu, kas kompānijai skaidri paziņo klienta bankas konta numuru, kurā vēlāk ieskaitīt aizdevumu. Treškārt, pēc reģistrācijas CreditOn izskata klienta pieteikumu, apmēram, 15 minūšu laikā, ziņojot par aizdevuma piešķiršanu caur īsziņu uz klienta telefona numuru. Neskaidrību vai precizējumu gadījumā ar klientu sazinās zvanot. Jau esošie klienti aizdevumam var pieteikties caur savu CreditOn klienta profilu, zvanot uz kompānijas tālruņa numuru vai sūtot īsziņu ar vēlamo aizdevuma summu, dienu skaitu un savu personas kodu.