otrdiena, 2016. gada 1. novembris

Ieteikumi, lai strādātu vēl efektīvāk

Vai Jūs tiešām domājat, ka jau eksistē transformācijas ierīce, kas ļautu domas pārvērst reālā gala rezultātā? Tādā gadījumā patiešām - jebkura produktīva doma darba efektivitātes uzlabošanas virzienā jau transformācijas procesā tiktu atlasīta un atzīmēta, par labu esam. Pēc tam - nodota tālāk līdzīgām ierīcēm, kas izvērš domas procesu, sadala to komponentēs un deleģē atbilstošām instancēm. Tomēr šāda ierīces, cik man zināms, vēl nav izgudrota (jauna biznesa niša, starp citu :)). Līdz ar to varbūt vajadzētu padomāt par uzlabojumiem arī citās jomā, piemēram, darba kvalitātes vai ienesīguma ziņā.

Protams, katrs saprot, ka ilglaicīgi augsti ienākumi nevar tikt garantēti ar zemas kvalitātes izstrādājumiem, tātad minētās kategorijas atrodas ciešā mijiedarbībā viena ar otru. Kvalitāti jebkurā darbā var pacelt, nemitīgi izglītojoties un interesējoties par jaunāko profesionālajā sfērā. Cilvēki šim nolūkam apmeklē dažādus kursus, dodas darba komandējumos, lasa profesionālo literatūru un, kas pats galvenais, no klientiem saņemto informāciju par jaunām prasībām un iespējamiem uzlabojumiem apkopo un steidz realizēt to dzīvē.

Manuprāt, darbs, kas apmierina darītāju, ir ļoti liela patstāvīga vērtība. Atalgojums ir tikai papildus patīkama piedeva, kuru nedrīkst izvirzīt priekšplānā. Tuvojoties saviem mērķiem, mēs sastopam arī cilvēkus, kas mums atļauj darīt savu darbu tieši tā, kā to vēlamies, kopīgiem spēkiem radot došanas un ņemšanas sinerģiju, kas nepieciešama atkal jaunu panākumu izveidošanai.